Áruszállító, sofőr

Főbb feladatok, munkák:

Sofőr-áruszállító munkakörbe belföldre és kb. heti 1 alkalommal Budapest – Ausztria útvonalra, “B” jogosítvánnyal rendelkező új munkatársunkat keressük, akinek nem okoz gondot a koránkelés sem.

Leendő kollégánk feladata lesz a vezetésen túl:
– az üvegtermékek felrakodás előtti ellenőrzése és összekészítése a raktár segítségével
– gépjárműre való célirányos kézi felrakodása, speciális rögzítése, illetve célállomásokon való kézi lepakolása
– az áru tételes átadása – átvétele
– a vállalat részére szükséges kellékanyagok beszerzése (belföldön)
– a raktár területén való ad-hoc jellegű besegítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

– erős fizikum
– megbízhatóság
– problémamegoldó képesség
– tanulási, fejlődési hajlandóság (üvegipari ismeretek elsajátítása)
– jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Az állás betöltésénél előnyt jelent a nemzetközi árufuvarozásban való jártasság, illetve német vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete!

Amit kínálunk:

– hosszútávú munkalehetőség
– stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
– munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
– rugalmas időbeosztás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye, Ausztria

Back To Top