Műszaki koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajánlatok készítése
  • Beépítési projektek lehetséges műszaki megoldásainak feltérképezése, prezentálása
  • Épületüveg kivitelezési munkálatokhoz kapcsolódó ügyviteli feladatok (e-napló vezetés,  teljesítés igazolás, elszámolások)
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • Ajánlatbekérés (szerelvény, lakatos, kivitelező)
  • Ajánlatokkal, folyamatban lévő projektekkel kapcsolatos jelentési kötelezettség, elszámolások vezetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, CAD program
  • Műszaki beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Üvegiparban szerzett tapasztalat előny
  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, precíz, proaktív és dinamikus személyiség jegyek

Amit kínálunk:

  • Stabil folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix alapbér
  • Mobil telefon
  • Támogató  vezetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye

Back To Top