Üvegbeépítő

Főbb feladatok, munkák:

Külső helyszínen üvegtermékek (üvegkorlátok, üvegajtók, zuhanykabinok, konyhai hátfalak, térelválasztók, stb.) megrendelés szerinti helyszíni felmérése, illetve a hozzá tartozó lakatos szerkezetek és szerelvények határidőre való beszerelése, beépítése, átadása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– rugalmasság,
– precizitás,
– felelősségtudat,
– műszaki beállítottság,
– építőipari tapasztalat
– tapasztalat nem alapfeltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– üvegiparban szerzett tapasztalat
– műszaki területen és/vagy lakatos munkában szerzett jártasság
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A POZÍCIÓHOZ KAPCSOLÓDÓ ELVÁRÁSOK:

rugalmasság, precizitás, felelősség tudat, műszaki beállítottság, építőipari tapasztalat

Amit kínálunk:

– Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
– hosszú távú munkalehetőség
– Fix alapbér + Cafeteria
– mobiltelefon
– támogató  vezetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a “jelentkezem” gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát.

Back To Top